Αρχική σελίδα
Αρχική σελίδα  English Version
  Επικοινωνία
Α.Ε.ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΠΑΕ Α.Ε.Κ.-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝ/ΛΗΣ Α.Ο.Τ. ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ. ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Π.Α.Ε. ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ Α.Ο. ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. 1927 ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Σ. 2005 ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΕ ΦΩΣΤΗΡ ΑΠΟ 2013 ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ Α.Ο. ΠΑΕ
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ ΠΑΕ Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΠΑΕ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1932 ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ/ΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ 1904 Π ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΑΠΣ ΠΑΕ ΛΑΜΙΑ 1964  Π.Α.Σ. ΠΑΕ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΠΑΕ ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 ΑΟ ΠΑΕ ΦΩΚΙΚΟΣ Α.Σ. ΠΑΕ
Δελτία Τύπου
Νέα
ΟΠΑΠ
Ενημέρωση / Δελτία Τύπου
Υποψηφιότητες εκπροσώπων της Β΄ Εθνικής Κατηγορίας
7/1/2005

        Για τις αρχαιρεσίες ανάδειξης πέντε (5) εκπροσώπων της Β΄ Εθνικής Κατηγορίας στο Δ.Σ. της Ε.Π.Α.Ε. κατατέθηκαν οι παρακάτω υποψηφιότητες:

  1. Γεώργιος Γρηγορόπουλος από την ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
  2. Αναστάσιος Ζιάγκας-Παπανικόλας από την ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
  3. Κωνσταντίνος Καϊμακάμης από την ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
  4. Ιωάννης Καρράς από την ΠΑΕ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  5. Ιωάννης Κομπότης από την ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
  6. Ιωάννης Κουφιδακης από την ΠΑΕ ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
  7. Ευστάθιος Μουτζουρούλιας από την ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
  8. Νικόλαος Παπαδόπουλος από την ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  9. Δημήτριος Ρήγας από την ΠΑΕ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
  10. Νικόλαος Σταματιάδης από την ΠΑΕ Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 

Για τις αρχαιρεσίες ανάδειξης δύο (2) εκπροσώπων της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας στο Δ.Σ. της Ε.Π.Α.Ε. κατατέθηκαν οι παρακάτω υποψηφιότητες: 

  1. Δημήτριος Τούλης από την ΠΑΕ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ
  2. Νικόλαος Λιόλιος από την ΠΑΕ ΛΑΜΙΑ
  3. Αλέξης Κούγιας από την ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
  4. Νικόλαος Πηρούνιας από την ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.
  5. Χαρίλαος Μανιώτης από την ΠΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
  6. Παναγιώτης Γεωργούλιας από την ΠΑΕ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
  7. Θωμάς Ντουρουτλής από την ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ

    Μετά την ολοκλήρωση των αρχαιρεσιών (περί τις 14.00) ο Πρόεδρος της Ε.Π.Α.Ε. κος Αθανάσιος Κανελλόπουλος θα προβεί σε ενημέρωση των εκπροσώπων των Μ.Μ.Ε.
« επιστροφή
Football League
Θ Ομάδα B
1ος Όμιλος
1 ΑΕΚ ΠΑΕ 0
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0
3 Α.Ο.ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΣ 0
4 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΠΑΕ 0
5 Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0
6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 0
7 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0
8 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0
9 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΕ 0
10 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 0
11 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΑΕ 0
12 ΦΩΣΤΗΡΑΣ 2013 0
13 ΧΑΝΙΑ Α.Ο. 0
2ος Όμιλος
1 ΠΜΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 0
2 ΑΕΠ-ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΠΑΕ 0
3 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α. ΠΑΕ 0
4 ΑΕΛ Π.Α.Ε. 0
5 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ 0
6 ΑΠΟΛΛΩΝ-1926 ΚΑΛΑΜ. 0
7 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 0
8 ΕΘΝ.ΓΑΖΩΡΟΥ ΠΑΕ 0
9 ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΑΕ 0
10 ΛΑΜΙΑ ΠΑΕ 0
11 ΠΙΕΡΙΚΟΣ 0
12 ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΑΟ 2005 0
13 ΦΩΚΙΚΟΣ 0
αναλυτικά »