Αρχική σελίδα
Αρχική σελίδα  English Version
  Επικοινωνία
banner-opap-07032016
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ ΠΑΕ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1932 ΠΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ 1904 Π ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Γ.Σ. ΠΑΕ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΑΠΣ ΠΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΛΑΜΙΑ 1964  Π.Α.Σ. ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ Γ.Σ. 1927 ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Σ. 2005 ΠΑΕ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ Π.Α.Ε. ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΟ ΠΑΕ ΧΑΝΙΑ Α.Ο. ΠΑΕ
Δελτία Τύπου
Νέα
ΟΠΑΠ
Ενημέρωση / Δελτία Τύπου
Υποψηφιότητες εκπροσώπων της Β΄ Εθνικής Κατηγορίας
7/1/2005

        Για τις αρχαιρεσίες ανάδειξης πέντε (5) εκπροσώπων της Β΄ Εθνικής Κατηγορίας στο Δ.Σ. της Ε.Π.Α.Ε. κατατέθηκαν οι παρακάτω υποψηφιότητες:

  1. Γεώργιος Γρηγορόπουλος από την ΠΑΕ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
  2. Αναστάσιος Ζιάγκας-Παπανικόλας από την ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
  3. Κωνσταντίνος Καϊμακάμης από την ΠΑΕ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
  4. Ιωάννης Καρράς από την ΠΑΕ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
  5. Ιωάννης Κομπότης από την ΠΑΕ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
  6. Ιωάννης Κουφιδακης από την ΠΑΕ ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
  7. Ευστάθιος Μουτζουρούλιας από την ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
  8. Νικόλαος Παπαδόπουλος από την ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
  9. Δημήτριος Ρήγας από την ΠΑΕ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
  10. Νικόλαος Σταματιάδης από την ΠΑΕ Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ 

Για τις αρχαιρεσίες ανάδειξης δύο (2) εκπροσώπων της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας στο Δ.Σ. της Ε.Π.Α.Ε. κατατέθηκαν οι παρακάτω υποψηφιότητες: 

  1. Δημήτριος Τούλης από την ΠΑΕ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ
  2. Νικόλαος Λιόλιος από την ΠΑΕ ΛΑΜΙΑ
  3. Αλέξης Κούγιας από την ΠΑΕ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
  4. Νικόλαος Πηρούνιας από την ΠΑΕ ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.
  5. Χαρίλαος Μανιώτης από την ΠΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
  6. Παναγιώτης Γεωργούλιας από την ΠΑΕ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
  7. Θωμάς Ντουρουτλής από την ΠΑΕ ΡΟΔΟΣ

    Μετά την ολοκλήρωση των αρχαιρεσιών (περί τις 14.00) ο Πρόεδρος της Ε.Π.Α.Ε. κος Αθανάσιος Κανελλόπουλος θα προβεί σε ενημέρωση των εκπροσώπων των Μ.Μ.Ε.
« επιστροφή
Football League
Θ Ομάδα B
1 ΑΕΛ Π.Α.Ε. 72
2 ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ 66
3 ΤΡΙΚΑΛΑ 61
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 55
5 ΛΑΜΙΑ ΠΑΕ 53
6 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 45
7 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 43
8 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 40
9 ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 39
10 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ 39
11 ΠΜΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 37
12 ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΕ 35
13 ΧΑΝΙΑ Α.Ο. 35
14 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 29
15 ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΑΕ 28
16 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 2005 22
17 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 10
18 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΠΑΕ 7
αναλυτικά »